Hakkımda

eğitim koçu

Merhaba Ben Psikolojik Danışman ve Eğitim Koçu Bilal KUYTUL. 10 Mayıs 1986 Adana doğumluyum. ATO Anadolu Lisesinden 2004 yılında mezun oldum. Türkiye’de ilk 20.000’e girerek okuduğum Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2008 yılında mezun oldum. Mezun olduğum yıldan itibaren devlet okullarında çalışmaya ve özelde koçluk yapmaya başladım.

Sürekli olarak 12. sınıf öğrencileriyle üniversite sınavına hazırlık konusunda rehberlik çalışmaları yaptım. Hem devlette hem de bireysel olarak ilgilenme fırsatı bulduğum koçluk öğrencilerim oldu. Binlerce öğrenciyle görüşme yaptım ve mezun ettim. İlk 1000, ilk 5000, ilk 10.000 gibi derece yapan öğrencilerim de oldu. Mezun ettiğim öğrenciler Tıp, Hukuk, Diş Hekimliği, Mühendislikler, Öğretmenlikler gibi çok sayıda bölümleri kazandılar.

Halen de devlette başarılı bir anadolu lisesinde 12. sınıflarla çalışmaya, özelde yüzyüze ve online yks eğitim koçu olarak devam ediyorum. Özel kurumlara eğitim danışmanlığı ve seminerler düzenliyorum.