Tercih Danışmanlığı

online tercih

Merhaba. Tercih danışmanlığı YKS için en önemli aşamadır. Çünkü bir yıllık emeğin heba olma riski vardır. Hangi şehirde olursanız olun telefon ve whatsapp üzerinden online tercih danışmanlığı alabilirsiniz. Öğrencilerimizle ister görüntülü ister sesli görüşme yaparak en az yarım saat zaman ayırıyor ve görüşmeden hemen sonra öğrencinin hedeflerine uygun ve yerleşme olasılığı çok yüksek olan yks tercih listesi oluşturuyoruz.

Tercih danışmanlığını 12 yıldır yapmaktayım. Her yıl yaz ayları yüzlerce öğrenciye yüzyüze ve online olarak görüşme yaptığım ve tercih danışmanlığını bilimsel ,resmi kaynaklar üzerinden yaptığım için ümidini kesmiş birçok öğrenciye bile umut ışığı olduk. Yerleştirdiğim öğrenciler arasında Tıp, Diş Hekimliği, Mühendislikler, Mimarlık, Öğretmenlikler, İki yıllık önlisans bölümleri vardır. Sayısal,sözel,eşit ağırlıklı,dil bölümü farketmeksizin her bölümden öğrenciye yardımcı oldum.

Lütfen bu konuda tecrübesine inandığınız ve PDR mezunu bir rehber öğretmen olmasına dikkat ediniz. Tecrübe konusunda güven duymanız için instagram.com/yks.rehberlik adresinde yaptığımız paylaşımlar ve canlı yayınlara katılabilirsiniz.